Výměna / Vrácení zboží

Vrácení zboží
Ze zákona máte nárok na vrácení zboží do 14 dnů od obdržení objednávky.

Chcete-li mít nárok na vrácení, musí být zboží nepoužito a ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi. Musí být také v původním obalu.

Několik druhů zboží je osvobozeno od možnosti vrácení. Například nelze vrátit zboží, které je upravováno na přání zákazníka.

Chcete-li zboží vrátit či vyměnit, je nezbytné se řídit dalšími pokyny zde uvedenými.

Před jakýmkoliv vrácením či výměnou nás nejprve kontaktujte telefonicky nebo emailem.  Bez předchozí komunikace budou všechny neohlášené zásilky nepřevzaty a budou vráceny odesílateli.

Berte na vědomí, že u každého produktu je tabulka velikostí, podle které máte možnost si vybrat správnou velikost. Zároveň před odesláním objednávky musíte ztvrdit, že jste si objednali správnou velikost. Proto není možné vracet produkty z důvodu špatně zvolené velikosti.

Jak barvy produktů, tak i barvy grafických prvků se mohou mírně lišit z důvodu nevěrohodnému zobrazování barev monitoru. Rozdíly jsou minimální a  nejsou důvodem k reklamaci.

Pokud jsou na produktu či  tisku grafiky vady, uspíšíte vyřízení vrácení/reklamace tím, že nám rovnou pošlete fotky, ze kterých bude vada patrná. Z tohoto důvodu doporučujeme pořídit ostré fotky. Následně budeme řešit, jak postupovat dále.

Postup při reklamaci
Jakmile bude vrácené zboží přijato a zkontrolováno, zašleme vám email, který vás upozorní, že jsme obdrželi vaše vrácené zboží. Rovněž vás upozorníme na možnost vaší refundace.
Pokud budete reklamace schválena, můžete a) obdržet nové zboží b) získat peníze zpět. Vše budeme řešit telefonicky či emailem v co nejkratším možném termínu. O způsobu vypořádání se dohodneme společně. Pokud jde o vrácení peněz, bude vrácena částka, jež byla uhrazena dnem prodeje a to včetně případných slev.

Výměna zboží
Zboží vám můžeme vyměnit po předešlé dohodě. Vzhledem k výše uvedenému bude výměna provedena na vaše náklady. V naší kompetenci je udělit vám případnou slevu na vyměněný produkt.

Dárky
Pokud byla položka při nákupu a odeslání přímo k vám označena jako dárek, obdržíte dárkový kredit ve výši vrácené částky. Po obdržení vrácené položky vám bude zaslán dárkový certifikát.

Pokud položka nebyla při zakoupení označena jako dárek, nebo pokud dárce nechal objednávku poslat sám sobě, aby vám ji dal sám později, zašleme dárci informaci o vrácení peněz přímo jemu.

Doprava při vrácení / reklamaci / výměně
Zásilku odešlete výhradně na adresu provozovny: Marie Novák – CityMánie, Bohuslava Martinů 1885/2, 741 01 Nový Jičín, Česká republika

Zodpovídáte za úhradu přepravních nákladů. Přepravní náklady jsou nevratné. Vždy nám zašlete sledovací číslo zásilky.
V žádném případě nejsou přijímány zásilky na dobírku.

V závislosti na tom, kde žijete, se může doba, po kterou bude váš vyměněný produkt k dispozici, lišit.